Zahradní slavnost

15. 5. 2024

Zahradní slavnost

Ve středu 15.5.2024 se uskutečnila již tradiční Zahradní slavnost. Letošním tématem byla voda. V 15:00 h uvítala paní ředitelka na zahradě školy rodiče, prarodiče a přátele školy. Mohli vidět vystoupení žáků 1. stupně i překvapení v podobě námořnického tanečku, které připravil pedagogický sbor. Poté si mohli na různých stanovištích zasportovat nebo vyrobit námořnickou čepici, zlatou rybku či složit origami. Velké nadšení vzbudilo "pokusohraní ", odkud si odnášeli např. lávovou lampu.
Součástí akce byl projekt Vlaštov+ffky od MAS Český západ, která připravila šifrovací hru a promítání dokumentárních filmů.
Postaráno bylo i o občerstvení. Na grilu se pekly klobásy a špekáčky. Byl pestrý výběr chuťovek a dezertů, které zajistili pracovníci školy i rodinní příslušníci.
Akce se vydařila, počasí nám přálo a všichni jsme si to užili. Společně se těšíme na příští ročník.

Monika Blažková, asistentka pedagoga
Mgr. Jaroslava Londová, učitelka